Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Olimpia Milano İddaa Tahmini 18.05.24

Trento – Olimpia Milano İddaa Tahmini 18.05.24

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 4. maçında Trento Pazar günü saat 19:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Trento normal sezonu 7. sırada bitirdikten sonra bu seriye pek de umutlu gelmemişti. Sonuçta karşılarında güçlü bir şampiyonluk adayı vardı. Ama buna rağmen ilk maçta hem de deplasmanda olmalarına rağmen 84-85’lik skorla son nefeste kazandılar ve servis kırdılar. Ancak deplasmandaki ikinci maçı 11 sayı farkla kaybettikleri gibi evlerindeki ilk maçı da bu kez hücumda sınıfta kalarak tam 15 sayı farkla kaybedince hem seride 2-1 geriye düştüler hem de saha avantajını tekrar rakibe teslim etmiş oldular…

Koç Messina’nın öğrenciler Euroleague’de yaşadıkları hayal kırıklığının ardından Serie A’daki play-off serisinin ilk maçında da evlerinde kaybederek soğuk bir duş almışlardı! Ancak evlerindeki ikinci maçı tam 104 sayı üreterek 11 sayı farkla kazanıp hemen reaksiyon göstermişler, ardından da deplasmanda rakiplerini bildiğimiz Milano savunması eşliğinde 68-83 gibi farklı bir skorla geçerek seride 2-1 öne geçerek kendilerine gelmişler, saha avantajını da geri almışlardı. 

İki takım arasındaki siklet farkı serinin iki ve üçüncü maçlarında net olarak ortaya çıkmış oldu. Shields, Napier, Mirotic üçlüsünün liderliğindeki Milano’nun artık rakibini umutlandırmayacağını, hazır momentumu ele geçirmişken, deplasmanda rakibini 15 sayı farkla bozguna uğratmışken seriyi uzatmayacağını tahmin ediyorum. Bu sefer Trento tamam mı devam mı diyeceği için biraz daha iyi direnebilir, bu nedenle de Milano’nun düşük farklı galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …