Anasayfa / NBA / Orlando Magic – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (3) 24.08.20

Orlando Magic – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (3) 24.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 4. maçlar devam ediyor. Seride 2-1 geriye düşen Orlando Magic Pazartesi akşamı saat 20:30’da Milwaukee Bucks ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın ilk yarı handikapını Orlando lehine 8.5 olarak belirlerken bets10 7.5 olarak belirlemiş.

Orlando Magic sınırlı kadrosuyla ilk maçta büyüleyici bir performans sergilemişti. Fakat ardından uyuyan canavar olan Milwaukee’i uyandırınca pek direnç gösteremediler. Onların asıl sorunu ise tempoyu kontrol etmeyi başaramamaları. Ve takım içinde büyük bir şut istikrarsızlığı var. İkinci maçta sadece 7 üçlük atmaları onlara yenilgiyi getirirken 19 üçlük buldukları üçüncü maçta da pota altını kontrol edememeleri yenilginin sebebi oldu. Aaron Gordon 3 haftadır forma giyemiyor. Bugünkü durumu da belirsiz olarak rapor edildi.

Doğu konferansının seri başı olan Milwaukee Bucks ilk maçı yenildikten sonra 2. ve 3. maçları farklı kazanmasını bildi. Koç Buldenhozer’ın ekibi maçlara normal temposundaki yüksek hızla başlayıp rakibini defansif anlamda zor bırakarak farkı daha ilk çeyrekten açmayı başarıyor. Son iki maçın ilk yarıları da +20 farkla bitti zaten. Son maçta Orlando’nun 19 üçlüğüne takım halinde yanıt veremediler fakat pota altında ortaya koydukları direnç ve serinin suskun ismi Khris Middleton’ın öne çıkmasıyla maçı kazanmasını bildiler.

Maç kazanması sürpriz olarak görülen Orlando ilk maçı kazandıktan sonra beklentilerdeki görüntüyü vermeye başladı. Yunan dev Antetekounmpo’nun dominant oyunu başta olmak üzere Milwaukee’i savunmayı başaramadılar. Bledsoe, Brook Lopez ve son maçla birlikte Middleton da önemli performanslar sergiliyor. Ben Orlando için serinin kapandığını düşünüyorum. Milwaukee’den yine hızlı bir ilk yarı bekliyorum.

Eksikler:

Orlando: Aaron Gordon(belirsiz), Micheal Carter Williams
Milwaukee:

İddaa Oranı: İY 2 (-8.5) – 1.70
Bets10 Oranı: İY 2 (-7.5) – 1.92Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …