Anasayfa / Dallas Mavericks / Philadelphia 76ers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 09.08.21

Philadelphia 76ers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 09.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Philadelphia 76ers Pazartesi saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Bets10 76ers’ın galibiyeti için 1.59 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

76ers yaz liginde ilk maçına çıkacak. Bu nedenle öncelikle kadrolarına bir göz atalım. Geçen sezon zaman zaman süre bulan ve iyi işler çıkaran iki genç isim Tyrese Maxey ile Isaiah Joe öne çıkan isimler arasında. 2020 G-League MVP’si Frank Mason, geçen sezon Bursa’da izlediğimiz Lamar Peters, 50. sıradan draft edilen ve Avrupa’da pişmesi beklenecek genç yıldız adayı Petrusev, 28. sıradan seçilen çaylak Springer takımın diğer dikkat çeken isimleri konumundalar. 

Dallas da yaz liginde ilk maçına çıkacak ama onların kadrosuna baktığımızda 76ers gibi renkli ve potansiyelli isimler göremiyoruz açıkçası. Tabi bunun temel nedenlerinden biri de daha önce yapmış oldukları takaslar nedeniyle 2021 draftıdan seçim haklarının bulunmamasıydı. Avustralya milli takımında Olimpiyatlar’da izlediğimiz genç forvet Josh Green ve NCAA ya da diğer liglerde iyi işler çıkarmalarına rağmen draftlara girmeyen dikkat çeken isimler var; Louisville’deki 16.8 sayı ortalamasıyla oynayan Carlik Jones, Dominik Ligi’nde 21.6 sayı ortalaması yakalayan L.J. Figueroa, Ole Miss’de 15.3 sayı ortalaması yakalayan Devontae Shuler ve Oregon’da 17.1 sayı ortalamasu ile oynayan Omoruyi.

76ers’ın kadrosuna baktığımızda Maxey, Joe, Mason gibi daha önce yaz liginde oynamış, buraları çok daha iyi bilen isimler olduğunu görüyoruz. Maxey NBA maçlarında bile zaman zaman dikkat çekici performanslara imza atmıştı ve burada fark yaratacağını düşünüyorum. Mason da özel bir oyun kurucu. Dallas’ın elinde ise genelde draftlara girmemiş genç isimler var. Bunların arasından mutlaka bir ya da ikisi parlayarak öne çıkacaktır ama maç kazandırmak için yeterli olacaklarını düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Grises de Humacao – Cangrejeros İddaa Tahmini 17.09.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Cuma saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Mobilbahis toplam …