Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 28.03.24

Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu ekibi Philadelphia 76ers Perşembe günü saat 02:30’da Batı ekibi Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Sixers son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak kötü bir dönemden geçtiğini gösterdi. Embiid’in sakatlığında işler yolunda gitmiyor, 39 galibiyette kaldılar ve play-off potasından da 2 galibiyet uzaklaşmış durumdalar… Evlerindeki son 2 maçlarında ise zayıf rakipleri Hornets’ı 11 sayı farkla ve eksikleri bulunan Heat’i ise 7 sayı farkla geçtiklerini gördük. Bu maçta Embiid dışında Covington ile Melton’u da kullanamayacaklar. 

Clippers da son dönemde iyi sonuçlar alamadı, üst üste 2 maçlarını kaybettiler ve bu nedenle de 44 galibiyete kaldılar, 4. sırayı artık Pelicans ile paylaşmak zorundalar… Diğer yandan deplasman karnelerini toparladılar, son 2 maçta zayıf Portland’u üst üste 13 sayı ve 8 sayı farla geçerek moral depolamışlardı. Ancak 26 Mart’taki son maçta evlerinde olmalarına rağmen Pacers’dan tam 17 sayı fark yiyerek soğuk bir duş aldıklarını da unutmayalım! Bu maç öncesi sakat ya da eksik oyuncuları yok. 

İki takım arasında kağıt üstünde net bir siklet farkı var. Özellikle Clippers’ın tam kadro olması ve Sixers’ın Embiid’den yoksun olmasıyla bu fark daha net ortaya çıkıyor. Son karşılaşmasında Clippers rakibine farklı kaybederek kötü bir sürprize imza atmıştı. Ancak bu kez deplasmanda olsalar da aynı hatayı tekrarlamayacaklarını, son maçta Pacers’a evlerindeki kaybettikleri maçın telafisini buradaki deplasman galibiyetiyle yapacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …