Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 28.03.24

Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu ekibi Atlanta Hawks Perşembe günü saat 02:30’da Batı ekibi Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 214.5 olarak açıklamışlar. 

Hawks son 2 maçını kazandı, 32 galibiyete ulaştı, bu sayede de 10. sıradan olsa bile play-in potasına girdiler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maaçlardan son 3 tanesinde bize 219, 223 ve 238 sayı izletmişlerdi. 26 Mart’taki son maçta konuk ettikleri lider Boston’u da etkili bir hücum performansı eşliğinde 120-118’lik skorla geçmişlerdi. Bu maçta Young, Okongwu, Johnson gibi isimleri kullanamayacakları gibi Murray’nin de durumu net değil. 

Blazers cephesinde ise işler yolunda değil, son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten 19 galibiyetleri olduğu için herhangi bir iddiaları da yok artık play-in yarışında. Bu bağlamda çıktıkları formalite maçlarında da takım olarak savunmaya konsantre olmakta zorlanıyorlar. Evden uzaktaki son 3 maçlarından ikisinde de bu parelelde yüksek skorlar izlettiler bizlere, sırasıyla 233 ve 217 sayı üretilmişti o maçlarda. Simmons, Brogdon ve Grant’den faydalanamayacakları gibi Ayton ile Thybulle’nin durumu da net değil. 

Hawks’ın elbette play-in şansı devam ediyor ama Blazers’ın şansı kalmadı. Diğer yandan Hawks’da Young’ın olmamasıyla beraber takımlar arasında ciddi bir siklet farkı olmadığını söyleyebiliriz. Blazers’ın kaybedecek bir şeyi yok bu nedenle de savunma konusunda yüksek performans göstermelerini beklemiyorum. Hawks gibi tempoyu seven bir takım karşısında onların da atarak cevap vereceklerini, bize yüksek skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (214.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (214.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …