Anasayfa / Brooklyn Nets / Washington Wizards – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 28.03.24

Washington Wizards – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Perşembe günü saat 02:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Wizards son 3 maçını üst üste kazanırken bu sayede de 14 galibiyete ulaştılar. Ama tabi herhangi bir iddiaları yok play-in yolunda, bu nedenle de formalite maçlarına çıkmaya devam ediyorlar. Kafaları rahat olduğu için de evlerindeki maçlarda daha dirençli, daha derli toplu oynamaya başladılar. Son 2 iç saha maçlarında Kings’i 7 sayı ve Raptors’u da 3 sayı farkla geçmişlerdi. Bu maçta Tyus Jones, Omoruyi, Shamet üçlüsünden faydalanamayacaklar. 

Nets cephesinde ise işler yolunda değil. Aslında son günlere kadar play-in şansları vardı ama 5 maçtan 4 tanesini kaybettikleri için bu şanslarını zora soktular artık, 5 maç geride kaldılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda olmadığını görüyoruz, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son maçta ise konuk oldukları denk rakiplerden Raptors’u iyi bir savunma performansının ardından 8 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. Cameron Johnson ve Dennis Smith’den yine faydalanamayacaklar, Cam Thomas’ın durumu ise belirsiz.

Doğu’nun alt sıralarında yer alan ve artık play-in şansı kalmamış bir takımla, şansı baya azalmış takımların karşılaşmasını izleyeceğiz. Bir nevi denk güçler diyebiliriz. Ancak son maçlarda sergiledikleri performanslara ve aldıkları sonuçlara bakarsak Wizards’ın bir adım önde olduğunu görebiliriz. Bu maçta da evlerinde olmanın avantajını iyi kullanacaklarını, denk rakiplerini yenemeseler de en azından kolay pes etmeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …