Anasayfa / İddaa Tahminleri / Philadelphia 76ers – Miami Heat İddaa Tahmini 19.03.24

Philadelphia 76ers – Miami Heat İddaa Tahmini 19.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Philadelphia 76ers Salı günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 209.5 olarak açıklamışlar. 

Sixers son 3 maçından ikisini kaybetti ve bu nedenle de 37 galibiyette kaldı, play-off potasından da bir adım uzaklaşmış oldular. Sakatlıklar, özellikle Embiid’in yokluğu bellerini bükmüş durumda. Özellikle skor üretimi konusunda çok zorlandıklarını biliyoruz, son 2 iç saha maçlarında bu paralelde bize sadece 198 ve 207 sayı izletmişlerdi. Bu maçta da Embiid, Harris, Covington, Melton gibi değerli isimleri kullanamayacaklar. 

Heat ise son dönemde yaşanan sakatlıklara rağmen üst üste 2 maçını kazanarak play-off yarışında geri adım atmadı. Onlar da 37 galibiyet topladılar ve 6.sıradan sadece 1 adım uzaktalar. Bununla beraber onların da NBA standartlarına göre düşük tempoda, savunma odaklı bir basketbol oynadıklarını biliyoruz. Son 2 deplasman maçlarında da ortak noktanın düşük skor olduğunu biliyoruz, sırasıyla 203 sayı ve 205 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Bu maçta Butler, Herro, Jovic, Love gibi önemli isimlerini kullanamayacaklar.

İki takımın da son dönemde düşük tempoda, savunma odaklı, kısır maçlar çıkardıklarını biliyoruz. Bir tarafta Embiid ve Harris, diğer tarafta ise Herro ve Butler’ın eksikliği hücum güçlerini ciddi anlamda etkiliyor. Bu maçta da birbirlerine savunmada zor anlar yaşatabileceklerini, sert ve fiziksel oyunlarını sürdüreceklerini düşünüyorum. Play-off yarışında birbirlerinin direkt rakibi konumundalar, hedef maç yani iki takım için de. Bunun da stresiyle beklentim düşük skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ALT (209.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ALT (209.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …