Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Detroit Pistons İddaa Tahmini 19.03.24

Boston Celtics – Detroit Pistons İddaa Tahmini 19.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Boston Celtics Salı günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin limitini 118.5 olarak açıklamışken İddaa ise limiti 117.5 olarak belirlemiş. 

Boston son 5 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 53 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğundaki yerini sağlamlaştırdı, en yakın rakipleri ile aralarındaki fark 9 galibiyete çıkmış durumda! Evlerindeki serinin ise 8 maça çıktığını biliyoruz. Son 3 iç saha maçlarında galibiyetler dışında etkili hücum performansları da ön plandaydı, sırasıyla 138, 140 ve 127 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Bu maçta Tatum, Horford, Holiday, Hauser gibi önemli isimleri kullanamayacaklar.

Pistons son dönemde ufak bir kıpırdanma yapmış olsa da halen ligin en zayıf halkalarından birisi. Nitekim şuana kadar sadece 12 galibiyet toplayabildiler. Son deplasman maçlarında ise konuk ettikleri geçen sezonun finalisti Miami karşısında direnememişler ve 18 sayı farkla kaybederken potalarında da tam 118 sayı görmüşlerdi. Bu maçta Thompson ve Grimes’dan yine faydalanamayacakları gibi Fontecchio ile Cunningham’ın durumları ise net değil. 

Boston ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı olmasının yanı sıra hücumda en üretken, en verimli takımlarından birisi kuşkusuz. Evet bu maçta Tatum, Holiday ve Horford’dan faydalanamayacaklar. Ama yine de ellerinde Brown, White, Mykhailiuk, Porzingis gibi silahlar olduğunu unutmayalım. Pistons’un zayıf savunması karşısında bu isimlerin liderliğinde de 120 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (117.5) – 1.53
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (118.5) – 1.89
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …