Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 19.03.24

Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 19.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Indiana Pacers Salı günü saat 02:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 221.5 olarak açıklamışlar. 

Pacers son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 38 galibiyete ulaşarak 6. sırada yer aldılar. Hedefledikleri üzere play-off potasında yer almayı sürdürdüler. Evlerindeki son 5 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 252, 237, 224, 261 ve 221 sayı üretilmişti. McDermott dışında eksik ya da sakat oyuncuları yok. 

Cavs ise son dönemde sakatlıkların da etkisiyle istediği sonuçları alamayan bir ekip. Çıktıkları son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini gördük. Buna rağmen 42 galibiyete ulaştılar ve 3. sıra için avantajlarını koruyorlar halen. Son deplasman maçlarında Batı’nın vasat ekiplerinden Houston’a direnememişler ve 117-103’lük skorla kaybetmişlerdi, özellikle savunmadaki yumuşak performansları dikkatlerden kaçmamıştı. Bu maçta Strus, Mobley, Mitchell gibi önemli silahlarını kullanamayacaklar. 

Normal şartlarda Cavs tam kadro olabilseydi, özellikle Mobley ve Mitchell’ı kullanabilseydi deplasmanda olmalarına rağmen kazanabileceklerini söylerdik. Ama bu eksik kadroyla işleri zor olacak, taraf bahsi açısından riskli bir maç olduğunu düşünüyorum. Diğer yandan Pacers’da Haliburton, Siakam, Turner ve Cavs’da ise Garland, LeVert, Allen gibi silahlar varken yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele beklemek mantıklı görünüyor. 

İddaa Oranı: ÜST (221.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (221.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …