Anasayfa / İddaa Tahminleri / Start Lublin – Trefl Sopot İddaa Tahmini 18.03.24

Start Lublin – Trefl Sopot İddaa Tahmini 18.03.24

Polonya Ligi 17. hafta erteleme mücadelesinde Start Lublin Pazartesi günü saat 22:30’da Trefl Sopot ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Lublin son dönemde 4 maçından 3 tanesini kaybetti belki ama halen topaldıkları 13 galibiyetle play-off yarışının içinde yer alıyorlar. Diğer yandan evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda da iyi sinyaller verdiklerini gördük, sırasıyla Szcezcin’e direnmişler ama 5 sayı farkla kaybetmişler ama Anwil’i 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. O’Reilly, Benson, Durham, Gabric takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Trefl ise bu sezon iddialı takımlardan birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar, kendilerine 3. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise inişli çıkışlı sonuçlar gördük. Son 2 maçlarında Czarni’ye 9 sayı farkla kaybederken Legia’yı ise 15 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. 13 Mart’taki son sınavlarında ise evlerinde olmalarına rağmen Torun’a 2 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Her ne kadar kağıt üstünde, özellikle puan tablosuna bakınca Trefl rakibinden üstün ve maçın favorisi olarak görünse de onların son maçlarda deplasmanda güven vermeyen performansı, Lublin’in ise evinde performansını ve direncini arttırmış olması kolay bir maç olmayacağını gösteriyor. Play-off şansını sürdüren Lublin’in evinde savaşmadan teslim olmayacağını, kaybetse bile handikapta kalacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.64
Hovarda Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …