Anasayfa / İddaa Tahminleri / Phoenix Suns – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 21.03.24

Phoenix Suns – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 21.03.24

NBA Batı ekibi Phoenix Suns Perşembe günü saat 05:00’da Doğu ekibi Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Suns konferansının iddialı takımlarından birisi. Ancak formsuz bir dönemden geçiyorlar, bu nedenle de 39 galibiyette kaldılar ve play-off potasından averajla da olsa gerideler. Evlerindeki son 4 maçtan 3 tanesini de kaybettiklerini gördük. Son olarak konuk ettikleri Doğu’nun lideri Boston karşısında direnememişler ve 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta da Okogie ve Lee’den faydalanamayacaklar. 

Sixers ise Embiid’den yoksun olduğu dönemi çok kötü geçiriyordu ki son 2 maçlarında dişleri göre rakipler bularak kazandılar, bu sayede de 38 galibiyete ulaşarak ikinci sıradan da olsa play-off potasında yer almayı sürdürdüler. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda işlerin yolunda gitmediğini görebiliriz, son 2 maçlarında Knicks’e 7 sayı ve Bucks’a ise 9 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta da Embiid’in yanı sıra Covington, Jones ve Melton’u kullanamayacaklar, Harris’in durumu ise net değil.

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Çünkü Sixers’da Embiid yok… Suns cephesinde ise Booker, Durant, Beal’den oluşan Büyük Üçlü artı Allen ve Nurkic sağlıklı bir şekilde sahada olacaklar. Bunlara ek olarak ev sahibi avantajına da sahipler. Sixers gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, handikapı da geçerek rahat bir galibiyet alacaklarını ve bu sayede de play-off yarışındaki iddialarını sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …