Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 21.03.24

Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 21.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Perşembe günü saat 05:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Portland konferansın zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 19 galibiyette kaldılar. Artık sezonun geri kalanında herhangi bir iddiaları kalmadı. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise Boston’a 22 sayı ve Knicks’e 12 sayı farkla kaybederken denk rakiplerinden Hawks’ı ise 4 sayı farkla geçebilmişlerdi. Bu maçta da Grant, Brogdon Sharpe gibi isimlerden faydalanamayacakları gibi Simmons ve Thybulle’un durumlar da belirsiz.

Clippers ise her ne kadar son 5 maçtan 4 tanesini kaybetmiş olsa da halen konferansın iddialı takımlarından birisi. Ayrıca deplasman karneleri de evlerinden daha iyi durumda son dönemde. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar, Rockets’ı 6 sayı ve Bulls’u 15 sayı farkla geçerken Pelicans’a ise direnmelerine rağmen 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Westbrook’dan yine faydalanamayacaklar, Mann ile Powell’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Clippers her alanda rakibinden üstün bir takım. Son maçlarda kötü sonuçlar alıyor olmaları pek bir şey ifade etmiyor açıkçası. Çünkü ellerinde Leonard, George, Harden’dan oluşan bir Büyük Üçlü var ve bu isimler sağlıklı olduğunda ligde birkaç takım hariç diğer tamamına karşı favori olarak maça başladıklarını söyleyebiliriz. Portland deplasmanında da zorlanmadan çift haneli farkları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …