Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Pınar Karşıyaka Tekrar Arayışa Girdi

Pınar Karşıyaka Tekrar Arayışa Girdi

Pınar Karşıyaka son olarak 4 numara oynayan Antonio Campbell hamlesi ile transferi kapatmış ve yeni sezon hazırlıkların başlamıştı. Ancak sizlere daha önce detaylarını ilettiğim üzere Birleşik Amerikalı oyuncu halen takıma katılmadı ve bunun üzerine hukuksal süreci de başlatan İzmir temsilcisi artık oyuncudan tamamen ümidi kesti ve yeni bir 4 numara arayışına girdi.

1994 doğumlu olan 2.06 boyundaki oyuncu geçtiğimiz sezona G-League takımlarından Lakeland Magic‘de başlamış sezonun sona ermesinin ardından ise Filipinler Ligi ekiplerinden biri olan Alaska Aces takımına transfer olmuştu.

Pınar Karşıyaka bu sezon mütevazi bir bütçeyle FIBA Europe Cup’da mücadele edecek bu nedenle hedefler doğrultusunda maddi olarak fazla açılmamaları doğal ancak Campbell daha önceki analizlerimde de belirttiğim üzere savunmadaki düşük direnci ve mental olarak dengesiz bir isim olması ile temsilcimize faydadan çok zarar getirecek bir oyuncuydu, hayırlı oldu gelmemesi.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …