Anasayfa / Hazırlık Maçları / Pinheiros – Platense İddaa Tahmini 16.09.23

Pinheiros – Platense İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Torneo Interligas turnuvasında Pinheiros Cumartesi günü saat 02:00’da Platense ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.62 olarak belirlemiş. 

Pinheiros geçen sezon çeyrek finale kadar çıkma başarısı göstermiş olsa da Sao Paolo’ya elenmekten kurtulamamıştı. Yeni sezonda hedefleri çıtayı aşağı çekmemek olacak. Koç Pelosini ile yola devam ediyorlar. Kadrolarına baktığımızda Jimmy Oliveira, Aguerre, Buffat, Joao Fidelis öne çıkması beklenen isimler konumundalar. Adyel Borges ve Yan Barbosa gibi iki genç yetenek de onlara yardım edecekler. 

Arjantin temsilcisi ise yeni sezonda ligde kalmak için elinden yapacak. Koç Vazquez ile yola devam ediyorlar. Kadrolarına baktığımızda ise tecrübeli isim Sebastian Morales, Amerikalı uzun De’Marco Owens, Manuel Mayora, Facundo Vazquez, Venezüela ekibi Broncos’dan Eric Flor takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde kalite ve seviye farkı diyebiliriz. Brezilya ekibi daha kaliteli daha tecrübeli bir kadroya sahip diyebiliriz rahatlıkla. Özellikle yerli oyuncuların tecrübeli olmasının onlara bu tarz maçlarda avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Arjantin ekibinin ise onlara direnebileceğini düşündüğüm için bu hazırlık maçında handikap riskine girmeyeceğim ve Brezilya ekibinin direkt galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.51
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Norveç Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Gimle – Froya İddaa Tahmini 25.09.23

Norveç Ligi mücadelesinde Gimle Pazartesi günü saat 20:00’da Froya ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …