Anasayfa / Caxias do Sul / Regatas Corrientes – Caxias Do Sul İddaa Tahmini 16.09.23

Regatas Corrientes – Caxias Do Sul İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Torneo Interligas Turnuvası’nda Regatas Corrientes Cumartesi günü saat 03:30’da Caxias Do Sul ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad Caxias lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Arjantin ekibi Regatas geçen sezon çeyrek final biletini kapmış ama Quimsa’ya elenmişti. Yeni sezonda ise koç Calvi yönetiminde kadrolarını güçlendirmeye çalıştılar, en azından yine çeyrek final seviyesinde kalmak istiyorlar. Kadrolarına baktığımızda ise tecrübeli isimler Pinero, Alejandro Diez, Xavier Carreras, Gary McGhee, Franco Vieta, Selem Safar öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

Caxias ise Brezilya’da son 16 takım arasına girmişti geçen sezon ve yeni sezonda da hedefleri bu olacak. Koç Barbosa ile yola devam ediyorlar ve kadrolarına baktığımızda tecrübeli guard Kenny Dawkins, Alejandro Konsztadt, Diego Conceicao öne çıkması beklenen isimler. Ancak yerli oyuncuların yeterli olmadığını ve bu nedenle de rekabetçi olamayacaklarını düşünmek yanlış olmaz. 

İki takım arasında en azından kağıt üstünde farklar olduğunu düşünüyorum. Hem tecrübe hem de kalite anlamında Regatas rakibinden bir adım önde. Bu artılarla beraber McGhee, Pinero, Diez liderliğinde hata yapmayacaklarını, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Caxias’ın Dawkins liderliğinde en azından ilk yarıda direnebileceğini fakat sonunu getiremeyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim Regatas’ın kazanırken handikapı geçeceği yönde olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Betroad Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …