Anasayfa / Hazırlık Maçları / Polonya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 28.06.24

Polonya – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 28.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Polonya Cuma günü saat 19:00’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Olimpiyat elemelerine hazırlanan koç Milicic yönetimindeki Polonya, şuana kadar oynadığı 3 hazırlık maçını da kaybetti. İlk 2 maçta güçlü rakiplerden Yunanistan’a (Giannis oynanamamıştı) direnmişler ama sonrasında Hırvatlar’dan 14 sayı fark yemişlerdi. 24 Haziran’daki son maçta ise bir diğer tecrübeli ve güçlü rakip, koç Petrovic yönetimindeki Brezilya’ya direnememişler, 16 sayı fark yemişlerdi. O son maçta kaptan Ponitka 19 sayı, 5 ribaund ve Milicic 13 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

Koç Cameron yönetimindeki Yeni Zelanda da Olimpiyat elemelerine hazırlanıyor. Ellerindeki kadroda belki önemli yıldızlar, üst seviye hücum silahları yok ama takım olarak savaşan, savunmada agresif ve enerjik oynayan bir takım olduklarını biliyoruz. Nitekim ilk hazırlık maçlarında da Markkanen’den yoksun olan, yani kendi sikletlerinde diyebileceğimiz Finlandiya’ya iyi direnmişler ama Salin’in son saniye şutuna engel olamayınca 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Her ne kadar Polonya kağıt üstünde daha kaliteli ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadro olsa da Yeni Zelanda, Finlandiya maçında da gösterdiği üzere dirençli ve agresif bir takım. Bu maçta da Corey Webster, Delany, Ili, Te Rangi, Wetzell, Ngatai gibi silahlarıyla Polonya karşısında kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. 3 hazırlık maçını da kaybeden, son ikisinde çift haneli farklar yiyen Polonya’nın bu maçı kazansa da handikapı geçebileceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.67
Best10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …