Anasayfa / İddaa Tahminleri / Polski Cukier Torun – Stelmet Gora İddaa Tahmini 07.10.20

Polski Cukier Torun – Stelmet Gora İddaa Tahmini 07.10.20

Polonya Ligi 7. hafta mücadelesinde Polski Cukier Torun Çarşamba saat 18:35’de Stelmet Gora ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belirlemiş.

Torun ligin zayıf takımlarından biri olarak başladı sezona. Sonrasında yaptığı takviyelerle toparlanma sinyalleri verdi ama tabi halen yolun çok başındalar. 5 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son maçlarında ise konuk ettikleri ligin orta şekerli takımlarından Bydgoszcz’i 112-102 gibi özel bir skorla geçmeyi başarmışlardı. Kulig, Cel, Jackson üçlüsünden 64 sayılık katkı aldıkları bu maçta tempoyu en üst seviyeye çıkarmışlardı ki diğer taraftan savunma konusunda yine yumuşak kaldıklarını görmüştük. 6 maçta ortalama 88.2 sayı gördüler potalarında.

Stelmet Gora ise sezona iyi başlayan takımlardan biri. 6 maçlarını da kayıpsız geçtiler ve bu maçlarda etkili hücum performansları ile dikkat çektiler, rakip potalara ortalama 88.5 sayı göndermişlerdi. Son 3 lig maçlarında sırasıyla 92, 92 ve 85 sayı üretmişlerdi ama bu maçların hepsi evlerindeydi. Deplasmanda daha düşük skorlarda kaldılar 76 ve 78 ile. Lundberg liderliğinde, Grosselle, Reynolds ve Berzins gibi hem içerden hem de dışarıdan üretebilen kaliteli skor opsiyonlarına sahipler. ,

Stelmet Gora deplasmanda olmasına rağmen net olarak maçın favorisi. Torun yaptığı takviyelerle toparlanma sinyalleri veriyor olsa da halen savunmada çok yumuşak bir takım olduğunu son maçta Bydgoszcz’den tam 102 sayı yiyerek gösterdi. Bu maçta da Lundberg liderliğindekj tempolu Gora hücumları karşısında işlerinin çok zor olacağını, rakibi 90 sayının altında tutmalarının pek mümkün olmayacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (89.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …