Anasayfa / Bursaspor İnfo Yatırım / Reeder Samsunspor – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 22.03.24

Reeder Samsunspor – Bursaspor İnfo Yatırım İddaa Tahmini 22.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 24. hafta mücadelesinde Reeder Samsunspor Cuma günü saat 18:00’da Bursaspor İnfo Yatırım ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.  

Samunspor haftalar öncesinden ligden düşmeyi kabul etmiş, yabancıları ile birbir yollarını ayırmış, zayıf bir takım. Nitekim yabancılarından yoksun oynadıkları son 2 maçlarda rakiplere farklı kaybetmişler, üretimde de zorlanmışlardı. Evlerinde Telekom’a 55-75 ile kaybederken, deplasmanda savunması iyi durumda olmayan Daçka’ya karşı ise 78 sayı bulsalar da potalarında 108 sayı görerek farklı kaybetmişlerdi yine. 

Bursaspor ise son 4 maçından 3 tanesini kaybetti, kötü bir dönemden geçiyor. 9 galibiyette kaldılar ve hem play-off hem de düşme potasından ikişer galibiyet uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise özellikle üretimde sorunlar yaşadıklarını gördük. Son 3 maçlarından ikisinde bize düşük tempoda, düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maçların ikisinden de ilginç şekilde 147’şer sayı çıkmıştı. Geçen hafta ise evlerinde olmalarınra rağmen Galatasaray2a 65-81 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var Samsun’un yabancısız oynamasının da etkisiyle. Ancak Bursa da son maçlarda üretimde konusunda sorun yaşayan bir takımdı son haftalarda. Bu maçta da hücumda sorun yaşayan ama savunmada yerli oyuncuları ile sert ve fiziksel oynayabilen, böyle direnmeye çalışan bir takım. Bu maçta iki ekibin de kontrollü tempoda, düşük skorlu bir mücadele serileyeceklerini düşünüyorum. Bursa’nın 85 baremini geçebileceğini ama Samsun’un 70 bareminin altında kalacağını öngörüyorum, bu nedenle öncelikli tercihim alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (164.5) – 1.61
intobet Oranı: ALT (164.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …