Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Trento İddaa Tahmini 07.05.23

Reggio Emilia – Trento İddaa Tahmini 07.05.23

İtalya Lega Basket Serie A 30. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar günü saat 19:00’da Trento ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Emilia son 3 maçını üst üste kaybetti ve toplayabildiği 10 galibiyetle kendisine 15. sırada yer bulabildi. Yani düşme hattında yer alıyorlar ve bu maçı kazanmak zorundalar. Hatta kazansalar bile eterli olmayacak, Trieste ya da Napoli’den en az birinin de kaybetmesi gerekecek ve sonrasında da karışık averaj hesapları masaya konacak. Ama şanslarının devam edebilmesi için kazanmaları şart. Evlerindeki son 4 maçta ise üst üste 3 galibiyet alırken son maçta Brescia’ya direnseler de 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

Trento ise 15 galibiyet topladı şuana kadar play-off biletini garantiledi. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak formda bir dönemden geçtiklerini de gösterdiler. Ama artık kafaları rahat, kazansalar bile büyük olasılıkla 6. sıradan play-off eşleşmelerine girecekler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta güçlü Bologna’dan tam 16 sayı fark yediklerini, denk rakiplerinden Brindisi’yi ise 13 sayı farkla yendiklerini gördük. 

İki takımın 15 Ocak’taki ilk karşılaşmasında Reggio Emilia deplasmanda olmasına rağmen rakibini tam 16 sayı farkla ezip geçmişti. Şimdi galibiyete çok daha fazla ihtiyaçları olan bir maça çıkıyorlar. Kaybederlerse lige veda edecekler, kazanırlarsa averaj hesaplarına ve diğer sonuçlara göre bir şansları olacak. Trento ise zaten play-off’u garantiledi ve büyük olasılıkla 6. sıradaki yeri sabit kalacak. Bu nedenle de dirençlerinin düşük olacağını tahmin ediyorum. Kazanmak zorunda olan ev sahibinin düşük farkla da olsa galibiyete uzanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …