Anasayfa / Brescia / Scafati – Brescia İddaa Tahmini 07.05.23

Scafati – Brescia İddaa Tahmini 07.05.23

İtalya Lega Basket Serie A 30. hafta mücadelesinde Scafati Pazar günü saat 19:00’da Brescia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.74 olarak belirlemiş.

Scafati ligin vasat ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve toplayabildikleri 11 galibiyetle de düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar! Bu maçı kazanırlarsa ligde kalmayı garantileyecekler, kaybederlerse ise rakiplerin alacakların sonuçlara göre yine ligde kalabilirler ya da detaylı averaj hesaplarına girebilirler… Evlerindeki son maçta güçlü rakipleri Bologna’ya direnmişler, 2 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise Varese deplasmanında varlık gösterememişler ve 14 sayı fark yemişlerdi!

Brescia ise son 5 maçından 4 tanesini kazanarak kendisine 14 galibiyetle 7. sırada yer buldu ve Pesaro’ya ikili averajda üstünlük sağladığı için play-off biletini garantilemiş durumda! Ancak onlar da kazanarak Trento’nun kaybetmesini bekleyecekler, 6. sırayı kovalıyorlar ve play-off’da Bologna ya da Milano ile ilk tırda eşleşmek istemitorlar doğal olarak. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise galibiyetler görüyoruz, önce dişli rakipleri Tortona’yı 13 sayı farkla sonra da alt sıra ekiplerinde Emilia’yı 5 sayı ile geçmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var diyebiliriz. Scafati’nin düşme adaylarından biri olması zaten beklenen bir durumdu. Halen az da olsa şansları var kki kaybetseler de şansları devam edecek. Ama Brescia gibi tecrübeli oyunculardan kurulu bir takımın deplasmanda da olsa hata yapmayacağını, kazanarak Trento’nun kaybını bekleyip 6. sıra yani Bologna ile Milano’dan kaçma şansını sürdüreceğini düşünüyorum. Riski azaltarak handikapsız Brescia galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.52
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …