Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / RESMİ: ADATIP Sakarya’dan Pota Altına Bir Takviye Daha

RESMİ: ADATIP Sakarya’dan Pota Altına Bir Takviye Daha

Atletik ve genç bir takım kuran ADATIP Sakarya BŞB, son yabancı hamlesini de pota altı rotasyonu için kullandı ve geçtiğimiz sezon NCAA takımlarından Wyoming için mücadele eden Alan Herndon ile anlaştılar.

1994 doğumlu olan 2.06 boyundaki genç oyuncu 5 numarada görev yapıyor. Geride bıraktığımız sezon NCAA’de 32 maçta yer alırken 12.0 sayı 5.6 ribaund ve 2.0 asist ortalamaları yakalamıştı.

Herndon aslında tam bir 5 numara değil, 4 numarada da süre alabiliyor. Atletik özellikleri ile ön plana çıktığı gibi topu yere vurup potaya kadar da gidebilen bir uzun aynı zamanda. Topsuz pozisyonlarda boyalı alan dışından çembere yaptığı zamanında katlar sayesinde etkili olabildiği gibi ikili oyunlarda da çembere çabuk devrilebiliyor. Açık alanda da koşmayı seven, motoru yüksek bir uzun Herndon. Alçak postta sırtı dönük silahları sınırlı olan bir uzun. Özetle koç Ernak yine atletik, enerjik, genç ama potansiyelli bir uzunu daha kadrosuna kattı. Eğer bu malzemeyi iyi işleyip bir kolej takımı havası yaratabilirse Sakarya bu sezon çok can yakar.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir