Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Büyükçekmece Koçunu Açıkladı

RESMİ: Büyükçekmece Koçunu Açıkladı

5 sezondur takımın başında bulunan koç Çıvgın’ın ayrılması ve Pınar Karşıyaka ile anlaşmasının ardından yeni koç arayışına giren Büyükçekmece, koç Serhat Şehit ile resmi olarak anlaştığını duyurdu.

Kulüpten Yapılan Açıklama

“Büyükçekmece Basketbol Kulübü 2018-2019 sezonu için çalışmalarını sürdürüyor

İlk olarak son üç yıldır takımımızın ikinci teknik koçluğunu yapan, geçtiğimiz yılda Basketbol A Milli Takım yardımcı koçluğu görevini sürdüren Serhat Şehit Büyükçekmece Basketbol Kulübü Baş Antrenörlüğü görevine getirildi.

Takımımızın daha önce oyuncusu ve kaptanı olan son 3 yıldır da Sportif Direktör olarak görev yapan Serdar Çağlan ve yine takımımızın hem oyuncusu hem kaptanlığını yapan geçtiğimiz yılda Takım Menejerlik görevini sürdüren Emre Ekim aynı görevlerine devam ederek yeni sezon için yönetim ile birlikte çalışmalarına hız kesmeden başladılar.

Yeni Baş Antrenörümüz Serhat Sehit’ e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Takımımızın gerek sponsorluk gerekse kadro çalışmaları ile ilgili detaylar ise gelişmeler oldukça değerli Medya ve Kamuoyu ile paylaşılacaktır.”Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beşiktaş Sompo Sigorta – Büyükçekmece Basketbol İddaa Tahmini 05.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Beşiktaş Sompo Sigorta, Cumartesi saat 17:00’da Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşacak. JetBahis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir