Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Roanne – Gravelines İddaa Tahmini 15.03.24

Roanne – Gravelines İddaa Tahmini 15.03.24

Fransa Betclic ELITE ProA 17. hafta mücadelesinde Roanne Cuma günü saat 22:00’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.65 olarak belirlemişler. 

Roanne üst üste gelen kayıplardan sonra geçen hafta kazanarak 8 galibiyete ulaştı ve averajla da olsa düşme hattından uzakta kalmayı başardılar. Evlerindeki son maçta 9 Mart’ta konuk ettikleri play-off ekiplerinden Le Portel’i son nefeste 1 sayı farkla yanmeyi bilmişlerdi. O son maçta Doumbaya 29 sayı, 4 ribaund, Morin 21 sayı, 3 asist ve Cooper 14 sayı, 5 ribaund, 11 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Gravelines ise rakibinin aksine son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldı, onlar averajla düşme potasında yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son maçta bir sürprize imza atarak formda ekiplerden Quentin’i 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü rakipleri Monaco’ya yine bir sürprize imza atarak çok iyi direnmişler ama sonunu getirememişlerdi. 

Düşme hattını yakından ilgilendiren bu karşılaşmada daha kaliteli bir kadroya sahip olduğunu düşündüğüm Roanne’ın evinde hata yapmayacağını öngörüyorum. Ancak Gravelines da geçen hafta Monaco karşısında gördüğümüz üzere kolay lokma olmayan, ne yapacağı belirsiz bir ekip. Bu nedenle de handikap riskine girmeden direkt Roanne galibiyetini terich edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
intobet Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Roanne – AS Monaco İddaa Tahmini 17.04.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 31. hafta mücadelesinde Roanne Çarşamba günü saat 21:00’da AS Monaco …