Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.04.24

Sacramento Kings – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Pazartesi günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 224.5 olarak açıklamışlar. 

Kings son 2 maçını üst üste kaybederek bir düşüş yaşadı. Ama buna rağmen topladıkları 42 galibiyetle halen 8. sırada yer alıyorlar ve hedefledikleri play-off potasından sadece 2 adım uzaktalar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bize düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi, o maçlarda sıraısyla 204 ve 210 sayı üretilmişti. Bu maçta Monk’u kullanamayacakları gibi Vezenkov ile Lyles’ın durumları ise net değil. 

Jazz ise konferansın zayıf halkalarından birisi. Son 8 maçlarının tamamını kaybettiler ve bu nedenle de artık play-in potası ile alakaları kalmadı, sezonunun kalanındaki maçlara formalite için çıkacaklar sadece… Son 3 maçlarına baktığımızda ise kayıpların yanı sıra iki maçtaki ortak noktanın düşük skorlar olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 220 ve 201 sayı izletmişlerdi bize. Bu maçta 2 tane ilk beş oyuncuları Markkanen ve Collins’in yanı sıra en önemli bench oyuncuları Clarkson’u da kullanamayacaklar. 

Kings play-off için mücadelesini sürdürürken Jazz ise play-in şansı bile kalmamış bir takım. İki takımın ortak noktası ise son dönemde bize düşük tempoda, kısır mücadeleler izletmeleri oldu. Bu maçta Jazz’ın Markkanen, Collins, Clarkson gibi skor opsiyonlarından yoksun olmaları da onların hücum gücünü ciddi anlamda negatif etkileyecektir. Dolayısıyla taraf ya da handikap bahislerine girmektense önceliiğim düşük skor olacak. 

İddaa Oranı: ALT (224.5) – 1.45
intobet Oranı: ÜST (224.5) – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …