Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / Senegal – ABD İddaa Tahmini 02.07.19

Senegal – ABD İddaa Tahmini 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Senegal Salı saat 16:00’da ABD ile karşılaşacak. İddaa Senegal lehine 43.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 44.5 olarak açıklamış.

Senegal turnuvanın zayıf takımlarından biri. İlk maçta Litvanya’dan 24 sayı fark yediler, sonrasında ise denk rakipleri Yeni Zelanda karşısında iyi direnip işi son topa kadar götürmüş olsalar da 2 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Özellikle hücumda oldukça sıkıntılılar, 70 sayılara bile ulaşamadılar.

ABD ise tartışmasız turnuvanın favorisi. İlk maçta Litvanya’yı 18, ikinci maçta ise Yeni Zelanda’yı tam 40 sayı farkla darma dağın ettiler. Perry, Halliburton ve Cunningham liderliğinde hücumda açık ara üstünlük kuruyorlar tüm takımlara. Kimse onların temposuna çıkamıyor ve savunmada karşılarında duramıyor.

Grupta 4.olan takım da üst tura çıkacak ve bu nedenle Senegal için turnuva bitmedi. Ancak ilk 2 maçta gördük ki bu seviyede ayakta kalabilmeleri pek mümkün değil. ABD ise çok formda ve kaliteli kadrosu ile bu seviyenin çok daha üstünde olduğunu gösterdi. Handikap biraz yüksek görünse de ben ABD’nin ritmini kaybetmemek adına bu maçı da ciddiye alıp handikapı aşarak kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-43.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-44.5) / 1.82
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …