Güncel
Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Yeni Zelanda – Litvanya İddaa Tahmini 02.07.19

Yeni Zelanda – Litvanya İddaa Tahmini 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Yeni Zelanda Salı saat 16:00’da Litvanya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Yeni Zelanda lehine 16.5 handikap belirlemişler.

Yeni Zelanda turnuvanın vasat takımlarından biri. Bunu da ilk 2 maçta gösterdi zaten, ABD’ye tam 40 sayı farkla yenilirken denk rakiplerinden Senegal’i ise zorla son topta 2 sayı farkla geçebilmişlerdi. Onlar da hücumda üretkenlik konusunda sorun yaşayan ekipler arasında yer alıyorlar, iki maçta da bunu gördük.

Litvanya ise turnuvanın iddialı Avrupa temsilcileri arasında yer alıyorlar ki ABD ile aynı grupta olmaları onlar için üst turlarda eşleşme avantajı yaratacak. İlk maçta zayıf Senegal’i 24 sayı farkla geçerken ikinci maçta ise favori ABD karşısında onlar da ayakta duramamış, 18 sayı farkla kaybetmişlerdi. Jokubaitis, Venskus ve Giedraitis dikkat çeken isimler oldular.

Yeni Zelanda bu seviye için yetersiz olduğunu ilk 2 maçta göstermişti. Her ne kadar statü gereği turnuvaya devam edecek olsalar da fazla şansları olmayacaktır. Litvanya ise turnuvanın iddialı takımlarından biri ve bu maçı da kazanarak en azından grubu 2.bitirip eşleşmede tersten gelecek 3.ile karşılaşmak isteyecektir. Jokubaitis liderliğinde Litvanya’nın hata yapmayacağını ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-16.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-16.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …