Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Sırbistan – Almanya İddaa Tahmini 02.07.18

Sırbistan – Almanya İddaa Tahmini 02.07.18

2019 FIBA Dünya Kupası Elemeleri kapsamında Sırbistan Pazartesi saat 21:00’da Almanya ile karşı karşıya gelecek. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Sırbistan 4 galibiyetle grupta 2.sırada yer alıyor ve üst turu garantilemiş durumdalar. Oradaki zor maçların provası niteliğinde olacak bu maçta lider Almanya karşısında önemli bir sınav verecekler. Son maçta deplasmanda oynamalarına rağmen Gürcistan’ı 47 sayı farkla hezimete uğratmışlardı. Önemli yıldızlarından yoksunlar ama Marjanovic’in takımda yer alması özgüvenlerini yükseltmiş durumda.

Almanya Schröder’in kadroya dönmesiyle kendine gelmiş durumda. Zaten gruptaki diğer maçları kazanmışlardı ve son olarak da Avusturya’yı 22 sayı farkla geçerek moral depoladılar, 5/5 yaptılar. Üst turadaki zorlu maçlar öncesi onlar da bu maçta kendilerini test etme fırsatı bulacaklar.

Sırbistan özellikle kısa rotasyonun bir çok değerli silahından yoksun çıkıyor eleme maçlarına. Bu maçta da karşılarında Schröder gibi yıldız bir guard olacak. Evet ellerinde değerli kısa savunucuları var ama Schröder’in ne kadar formda olduğunu düşündüğümüzde onu tamamen durdurabileceklerini düşünmüyorum. Bu nedenle de Almanya maçtan kolay kolay kopmayacaktır, kaybetseler bile handikapta kalacakları görüşündeyim.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) / 1.86

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir