Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Sırbistan – Litvanya İddaa Tahmini 10.08.19

Sırbistan – Litvanya İddaa Tahmini 10.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında yapılacak maçta Sırbistan Cumartesi saat 22:00’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.35 oran belirlemiş.

Sırbistan ilk hazırlık maçında Bjelica, Bogdanovic ve Jokic’den yoksun oynamasına rağmen Finlandiya karşısında 20 sayı farkla net bir galibiyet almıştı. Jovic ve Marjanovic esas yıldızlar yokken takımlarını sırtlamışlardı. Teodosic ise tam olaraj hazır bir görüntü vermedi henüz. Milosavljevic de x-faktör katkısı verdi diyebiliriz Finlandiya karşısında.

Litvanya ise önce bir diğer güçlü rakip İspanya ile karşılaştı ve 8 sayı farkla kaybetti, sonra onlar da Finlandiya’yı 20 sayı farkla rahat bir şekilde geçtiler. Valanciunas dışında tüm oyunculardan faydalanmıştı koç Adomaitis bu maçta. Özellikle Sabonis ve Jankunas’oın dönmesiyle pota altındaki üstünlükleri net olarak ortaya çıktı.

Sırbistan ABD ile birlikte Dünya Kupası’nın en güçlü favorilerinden biri. Jokic’in katılımıyla ve Guduric, Bogdanovic, Bjelica’nın da kadroda yer olacak olmasıyla 14 kişi eksiksiz olarak Litvanya karşısına çıkacaklar. Her ne kadar Litvanya’da da Valanciunas kadroda yer alacak olsa da 11.000 taraftarın doldurması beklenen Stark Arena’da Sırbistan’ın hata yapmayacağını ve son derece ciddiye aldıkları bu maçı kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.35
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …