Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Tunus – Ürdün İddaa Tahmini 10.08.19

Tunus – Ürdün İddaa Tahmini 10.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çekya’da düzenlenen turnuvada Tunus Cumartesi saat 21:30’da Ürdün ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise Ürdün lehine 8.5 handikap belirlemiş.

Tunus en çok hazırlık maçı yapan takımlardan biri. Son 3 maçlarını da kendi standartlarına göre oldukça iyi takımlara karşı yaptılar, sırasıyla milli takımımıza, Fransa’ya ve son olarak turnuvanın ev sahibi Çekya’ya 14 sayı farkla yenilmişlerdi. NBA oyuncuları Mejri neredeyse tek başına savaşıyor, zaman zaman Mabrouk ona destek verse de Avrupa takımlarına bu şekilde direnemediler doğal olarak.

Ürdün ise en önemli pota altı silahı Ahmet Düverioğlu’ndan yoksun ve devşirme oyuncuları Tucker dışında başka da bir skor alternatifleri yok. Zaten son 2 maçta İran’dan 12 ve Polonya’dan tam 41 sayı fark yediler. Skor üretimi konusunda bu kadar vasat olunca otomatik olarak savunma dirençleri de çöküyor bir süre sonra.

Tunus Roll’dan yoksun olsa da Ürdün’e göre daha tecrübeli ve kaliteli bir kısa rotasyonuna sahip. Ayrıca Mejri de pota altında hiç fena iş çıkarmıyor, Ürdün’ün ona karşı net bir silahı olmaması da işini rahatlatacaktır. Hep güçlü takımlarla oynayan Tunus’un bu kez dişine göre bir rakip olan Ürdün karşısında hata yapmayacağını ve handikapı aşarak kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …