Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Slovakya – Kıbrıs İddaa Tahmini 03.08.19

Slovakya – Kıbrıs İddaa Tahmini 03.08.19

EuroBasket 2021 ön elemeleri 3.round kapsamında Slovakya Cumartesi saat 19:00’da Kıbrıs ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmamışken Bets10 ise toplam sayı limitini 145.5 olarak açıklamış.

Slovakya F rubunda birinci olup elemelere katılmak hakkı kazanmak istiyor ve bu anlamda Romanya ile çekişeceklerini söyleyebiliriz. Kıbrıs onların kalemi bir takım değil. 12 Temmuz’dan bu yana hazırlıklarına devam ediyorlar ve oynadıkları 6 hazırlık maçından 5 tanesini de kazanmayı bildiler. İrlanda, Kosova, Portekiz, Danimarka gibi denk rakiplerini yenmişlerdi. Hücumda sınırlı bir takım olsalar da savunmada etkililer, sert ve disiplinli bir takım Slovakya.

Kıbrıs Avrupa basketbolundaki zayıf halkalardan biri. Son olarak Avrupa Küçük Ülkeler Basketbol Turnuvası’nda da sıkıntı yaşadılar. Özellikle hücumda çok kötü bir takım Kıbrıs, skor üretimi konusunda ciddi sorunları var. Son 2 hazırlık maçında İsviçre ile karşılaştılar ve sırasıyla 46-52 kaybedip, 65-62 kazanmışlardı. En önemli silahları King de kadroda yer almıyor.

Slovakya kendi sahasında maçın favorisi. Taraftarlarının desteğiyle savunmayı iyice sertleştiren ve düşük tempoda oynamayı seven Slovakya’nın zaten hücumda sorunlu olan King’den de yoksun Kıbrıs’ı 60 sayının bile altında tutabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de bu maçta düşük skor bekliyorum, hatta Slovakya’nın da 75 sayı baremini geçmesini beklemiyorm. Bu nedenle tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (142.5) / 1.84
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …