Anasayfa / İddaa Tahminleri / Virgin Adaları – Meksika İddaa Tahmini 03.08.19

Virgin Adaları – Meksika İddaa Tahmini 03.08.19

8 takımın yer aldığı PanAmerikan Oyunları‘nda 7.sıra için Virgin Adaları ile Cumartesi saat 18:30’da Meksika ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmamışken Bets10 ise Meksika’nın direkt galibiyeti için 1.52 oran belirlemiş.

Virgin Adaları turnuvanın iddiasız takımlarından biri ki 3 maçlarını da kaybettiler buraya gelene kadar. ABD’den 35 ve Porto Riko’dan 12 sayı fark yerken son maçta ise Venezüela’ya direnmelerine rağmen 3 sayı farkla kaybetmişlerdi. Hodge ve Milligan turnuvada takımın öne çıkan isimleri oldular.

Meksika ise ilk maçta Dominik’e iyi direnip uzatmada kaybettikten sonra ikinci maçta Uruguay karşısında 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. Son maçta ise güçlü Arjantin karşısında kolay lokma olmadıklarını gösterdiler ve 8 sayı farkla kazanmayı başardılar. Cruz, Perez ve Ayon gibi önemli isimlerden yoksun Meksika’yı Estrada sırtılıyor.

Virgin Adaları 3 maçını da kaybederek turnuvanın zayıf halkalarından biri olduğunu gösterdi. Hodge’un tek başına sürüklemeye çalıştığı ve savunmada vasat olan ekibin bu maçta disiplinli ve sert Meksika karşısında şansı olduğunu düşünmüyorum ki Meksika son maçta Arjantin’i geçmeyi başarmıştı, bu maçta da kazanıp turnuva sonuncu olmak istemeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 / 1.52
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …