Anasayfa / Hazırlık Maçları / Slovenya – Litvanya İddaa Tahmini 25.06.24

Slovenya – Litvanya İddaa Tahmini 25.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Slovenya Salı günü saat 19.00’da Litvanya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ilk yarı için toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışlar. 

Slovenya’da Doncic’in kampa katılması herkesi sevindirmiş durumda. Bu maçta oynaması beklenmiyor ama Olimpiyat elemelerinde forma giyecek. Diğer yandan ilk hazırlık maçlarını yine Litvanya ile deplasmanda oynadıklarını ve yüksek tempoda, savunmada sorun yaşadıkları için 92-86 ile kaybettiklerini gördük. O maçta Nikolic 19 sayı, Dragic 18 sayı, 6 ribaund ve Prepelic 18 sayı ile direnen başlıca isimlerdi. 

Litvanya da Olimpiyat elemelerine hazırlanıyor. İlk hazırlık maçlarını da deplasmanda Litvanya ile oynamışlar, Sabonis ve Valanciunas gibi iki yıldızdan yoksun olmalarına rağmen etkili bir hücum performansıyla 92 sayı üreterek kazanmayı bilmişlerdi. Grigonis 17 sayı ile yıldızlaşırken, Sirvydis 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Tubelis 12 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir bir siklet farkı olmadığını ilk maçta, 2 gün önce görmüştük. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. İlk maçta olduğu gibi iki takımın da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, bir tarafta Nikolic, Prepelic, Dragic diğer tarafta Grigonis, Sirvydis, Jokubatis gibi etkili kısaların liderliğinde skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum, ilk yarıdan 80 bareminin üstüne çıkmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: İY ÜST (84.5) – 1.67
intobet Oranı: İY ÜST (84.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …