Anasayfa / Hazırlık Maçları / İspanya – İtalya İddaa Tahmini 25.06.24

İspanya – İtalya İddaa Tahmini 25.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Salı günü saat 20:00’da İtalya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

İspanya, Dünya Kupası’nda istediğini alamamış olsa da halen Dünya basketbolunun zirvesinde yer alan ülkelerden birisi. Olimpiyat elemelerine ise yine iddialı başlıyorlar. Koç Scariolo’nun elinde bu maç için Brown olmayacak. Ama buna rağmen ellerinde Llull, Hernangomez, Rudy, Garuba, Aldama gibi silahlar var. 

İtalya ise koç Pozzecco yönetiminde rakibi gibi Olimpiyat elemelerine hazırlanıyor. Onlar rakiplerinin aksine ilk hazırlık maçlarını oynadılar ve konuk ettikleri Gürcistan’ı etkili bir savunma performansı eşliğinde 79-68 gibi net bir skorla yenmeyi başardılar. Kadrolarına baktığımızda ise Spissu, Mannion, Galinari, Melli öne çıkan silahlar konumundalar. 

Kağıt üstünde İspanya’nın daha iyi bir ekip olduğunu düşünüyorum. Evet Brown’dan yoksun olacaklar ama özellikle pota altında Hernangomez kardeşler liderliğinde üstünlük kuracaklarını tahmin ediyorum. Ayrıca Llull ve Rudy gibi tecrübeli kısalarla da hücumu iyi organize edeceklerini düşünüyorum. Handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …