Anasayfa / Hazırlık Maçları / Yunanistan – Karadağ Milli Takımı İddaa Tahmini 25.06.24

Yunanistan – Karadağ Milli Takımı İddaa Tahmini 25.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Yunanistan Salı günü saat 20:00’da Karadağ ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ilk yarı için sayı limitini 74.5 olarak açıklamışlar. 

Yunanistan Olimpiyat elemelerine Sloukas haricinde tam kadro olarak geliyor. Çıktıkları ilk hazırlık maçlarında konuk ettikleri Polonya karşısında bildiğimiz sert savunma anlayışlarını ortaya koyarak 78-73’lük skorla kazanmayı başarmışlardı. İlk çeyrekte savunmada çok zorlandıklarını ve potalarında tam 27 sayı yediklerini görmüştük. Ama sonrasında maçın kalan 3 çeyreğinde sadece 46 sayı yemişlerdi!

Karadağ da Olimpiyat elemelerine hazırlanan takımlardan birisi. Dolayısıyla ideal kadroyla hazırlanmaya çalışıyorlar. Kadarolarına baktığımızda Dubljevic, Radovic, Ivanovic, Mihailovic ve Todorovic gibi tecrübeli isimlerden fayfaldanamayacaklarını görüyoruz. Devirme seçimlerini de Radebaugh yerine Kendrick Perry’denyana kullandılar ve Marko Simonovic ile Nikola Vucevic takımın öne çıkan diğer isimleri konumundalar. 

Elbetet kağıt üstünde Calathes ve Papagiannis liderliğindeki Yunanistan bir adım önde. Koç Spanoulis’in sisteminde savunmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ilk maçta da Polonya’yı 73 sayıda tutarak kazanarak bunu göstermişlerdi. O maçın aksine bu kez ilk çeyrekten işi sıkı tutacaklarını düşünüyorum ki Karadağ da zaten düşük tempoda, yarı saha basketbolu oynayan ve uzunlarını kullanmaya çalışan bir takım olduğu için Yunanistan’ın düşük temposunu, kontrollü oyununu kabul edecektir. 

İddaa Oranı: İY ALT (74.5) – 1.68
Best10 Oranı: İY ALT (74.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …