Anasayfa / İddaa Tahminleri / Slovenya – Ukrayna İddaa Tahmini 25.02.19

Slovenya – Ukrayna İddaa Tahmini 25.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Slovenya Pazartesi saat 21:00’da Ukrayna ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Slovenya son Avrupa Şampiyonu olarak geldiği elemelerde yıldız isimleri Doncic, Goran Dragic, Vidmar ve Prepelic’den faydalanamayınca hayal kırıklığı yarattı ve aslında çok erken havlu atmışlardı. Son 3-4 maçı formalite icabı oynuyorlar. Bu maçta da gençlerin ağırlıklı olduğu bir rotasyon kullanarak onları ileriye hazırlamak isteyeceklerdir ki son maçta milli takımımıza karşı sadece 58 sayı bulabilmişlerdi.

Ukrayna ise Çin bileti şansını son maçlara kadar taşımayı başarmıştı ama 3 gün önce evlerinde Karadağ’a kaybetmelerinin ardından umutları suya düştü adeta. Onların da herhangi bir iddiası olmadığı için milli takım havuzuna daha fazla oyuncu koymak adına alternatif isimleri rotasyonda değerlendireceklerini, tecrübe kazandıracaklarını düşünüyorum bu maçta. Son maçta evlerinde oynamalarına rağmen Karadağ karşısında 74 sayıda kalmışlardı.

İki takım da elemelerdeki as kadroları ile bile skor üretimi konusunda problemli olduklarını göstermişlerdi ki bu maçta herhangi bir amaçları olmadıkları için daha genç ve alternartif isimleri kullanacaklarını, bunun da hücum güçlerini iyice düşüreceğini tahmin ediyor. Zaman zaman tempo artsa da iki takımın da 80 sayılara ulaşabileceğini düşünmüyorum ve bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (154.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …