Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Southland Sharks – Manawatu Jets İddaa Tahmini 14.07.19

Southland Sharks – Manawatu Jets İddaa Tahmini 14.07.19

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Southland Sharks Cumartesi saat 10:00’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 25.5 handikap belirlemişler.

Sharks ligin önemli takımlarından biri ve beklentilerin biraz altında kalsalar da 11 galibiyetle 4.sırayı garantilediler ve artık Final Four’u bekliyorlar. Son 5 maçlarından 4 tanesini de kazandılar. Evlerindeki son 2 maçlarında ise sırasıyla Taranaki’yi 44 ve Southern’i 15 saayı farkla geçmişlerdi.

Manawatu ise ligin zayıf takımlarından biri, sadece 2 galibiyet alabildiler 17 maçta. Son maçlarını da üst üste kaybettiler, son 2 maçta sırasıyla Wellington’a 39 ve denk rakipleri Taranaki’ye 20 sayı farkla yenilmişlerdi. Ellenson ve Knight takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da başarılı olamadılar sezon boyunca.

Her iki takım için de formalite icabı olacak maçta Sharks’ın Final Four’a hazırlanacak olması ve ev sahibi avantajıyla beraber zayıf rakibine karşı bile işi ciddiye alıp final four’a hazır gitmek isteyeceğini düşünüyorum. Blanchfield liderliğinde açılan handikapı aşabilecek düzeydeler, zayıf rakiplerinin direncini çabuk kırıp sonuca ulaşmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-25.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-25.5) / 1.81
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Fransa İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde Türkiye Pazartesi saat 20:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa bu …