Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Super City Rangers – Wellington Saints İddaa Tahmini 14.07.19

Super City Rangers – Wellington Saints İddaa Tahmini 14.07.19

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Super City Rangers Cumartesi saat 06:00’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 30.5 handikap belirlemişler.

Ligin sadece 3 galibiyet alabilen zayıf takımlarından biri olan Rangers, evindeki son 5 maçından da 4 tanesini kaybetmiş bir ekip. Son olarak içerde Bay Hawks’dan 23 sayı fark yemişlerdi. Gerrand dışında net bir skor opsiyonları yok ve aynı zamanda kadrolarında yabancı oyuncu da bulundurmuyorlar.

Wellington ise 17 maçın ardından ligin tek namağlup takımı ve artık tamamen Final Four’u düşünüyorlar. Bu nedenle de ritmlerini kaybetmemek adına galibiyet elde ederek ligi namağlup olarak tamamlayıp final four öncesi moral depolamak istiyorlar. Ili, Kay ve Abercrombie liderliğinde çok güçlü bir kadroları var.

İki takım arasında net bir güç farkı var ve üstelik Rangers için tamamen bir formalite maçı olacak. Wellington ise final four öncesi ritmini kaybetmemek için bu maçı da ciddiye alacaktır. Zayıf rakibinin direncini erkenden kıracaklarını ve handikap yüksek de görünse aşabileceklerini düşünüyorum. 15 gün önce ligin bir diğer zayıf takımı Manawatu’ya uyguladıkları 39 sayı farkla gelen tarifenin bir benzerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-30.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-30.5) / 1.91
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …