Anasayfa / Dijon / Strasbourg – Dijon İddaa Tahmini 15.05.18

Strasbourg – Dijon İddaa Tahmini 15.05.18

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Fransa Pro A kapanış gününde Strasbourg Salı akşamı saat 21:45’te Dijon ile karşı karşıya gelecek. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.0 olarak açıklamış.

Strasbourg 23 galibiyetle 2.sırada yer alıyor ve bu maçın sonucu ne olursa olsun yeri değişmeyecek çünkü 3.sıradaki Le Mans’dan iki galibiyet önde ve Monaco kaybetse bile ikili avereajda geride. Bu nedenle maçın onlar adına formalite şeklinde oynayacağını söylemek yanlış olmaz. Evlerinde son haftalarda farklı sonuçlar aldılar ama bu maçta o kadar forse edeceklerini düşünmüyorum rakiplerini.

Dijon ise 20 galibiyetle 4.sırada yer alıyor ama yerleri garanti değil. Çünkü alttan gelen ve 19 galibiyetleri bulunan Nanterre, Asvel ve Limoges var. Limoges ve Nanterre birbirleri ile oyayacaklar, yani ikisinin de 19 galibiyette kalma durumları yok. Limoges kazanırsa ve Dijon kaybederse ikili averajda kötü olan Dijon 4.sırayı kaybeder. Nanterre’a karşı ise ikili averajda üstünler. Aynı şekilde Asvel de kazanırsa ve Dijon kaybederse yine ikili averajda gerideler. Özetle bu maçı kaybederlerse 4.sıra ve play-off ilk tur ev sahibi avantajı için derin hesaplara girilecek.

Evet Strasbourg normal şartlarda evinde dominant bir takım ama bu maçta bir iddiaları olmadığı gibi karşılarında hem dişli bir rakip hem de amacı olan bir rakip var. Bu nedenle Dijon’un konsantrasyon ve istek anlamında, yani mental olarak bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Her ne olursa olsun bu deplasmanda Strasbourg’u yenmeleri kolay değil ama en azından bunu son topa kadar deneyeceklerini düşünüyorum, handikapta kalırlar.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+8.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rosa Radom – Start Lublin İddaa Tahmini 30.09.20

Polonya Ligi 6. maç gününde Rosa Radom Çarşamba saat 21:00’da Start Lublin ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir