Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Strasbourg – Le Mans İddaa Tahmini 02.06.18

Strasbourg – Le Mans İddaa Tahmini 02.06.18

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Fransa Pro A play-off yarı final serisi 2.maçında Strasbourg Cumartesi saat 19:30’da Le Mans ile karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibinin handikapsız galibiyeti için 1.20 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.30 olarak belirlemiş.

Strasbourg ilk maçta beklendiği gibi kadro kalitesini ve koç farkını parkeye koymuş, 10 sayı farkla rahat diyebileceğimiz bir galibiyet yazmıştı hanesine. Evet maç içerisinde zaman zaman inişler çıkışlar yaşadılar ama ikinci çeyrekle beraber öne geçtikten sonra tekrar üstünlüğü rakibe vermediler. Tecrübeli guardların oyunu domine etmesi beklenirken Bilan-Inglis ikilisi sahne aldı, boyalı alanı çok iyi kullandılar.

Le Mans elindeki sınırlı kadro ile buralara kadar gayet iyi geldi, ilk maçın ilk bölümüne de çok iyi başladı ama rotasyonlar başlayınca Strasbourg’un derin kadrosuna karşı ayakta durmakta zorlandılar. Özellikle boyalı alan savunmasında sınıfta kaldıklarını söyleyebiliriz. Hücumda da Cobbs ve Stephens dışındaki diğer opsiyonlardan çok az katkı alabildiler ve sadece 66 sayıda kaldıkları bir maçı da kazanmaları hiç kolay değildi zaten.

Strasbourg koç Collet yönetiminde sahip olduğu kaliteli kadroyu ilk maçta olduğu gibi bu maçta da taraftar desteğini yanına alarak kullanacak ve yine galibiyete ulaşacaktır. Bu kez tecrübeli guardlarının da devreye gireceğini ve ilk maçtaki kötü başlangıcı da yapmayarak daha rahat bir galibiyet alabileceklerini düşünüyorum. Le Mans’ın bu maçta da ayakta kalma şansını çok düşük görüyorum, favorim yine Strasbourg.

Güven İndeksi: 9/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.20

Bets0 Oranı: ML 1 / 1.30

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir