Anasayfa / Güney Kore Milli Takımı / Suriye – Güney Kore İddaa Tahmini 22.02.19

Suriye – Güney Kore İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Asya Elemeleri kapsamında Suriye Cuma saat 17:00’da Güney Kore ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 31.5 handikap belirlemişken İddaa ise oranları netleştirmemiş.

Suriye adına tamamen formalite maçı olacak çünkü sadece 2 galibiyetleri var ve gruptan çıkma şansları kalmadı. Son 2 maçlarında da rakiplerine ciddi farklarla yenilerek ne kadar zayıf bir takım olduklarını gösterdiler, önce Çin’den 49 sonra da Yeni Zelanda’dan 23 sayı fark yediklerini gördük. Evlerindeki son maçta da yine Yeni Zelanda’ya 41 sayı farkla yenilmişlerdi.

Güney Kore ise 8 galibiyetel Çin biletini cebine koydu ve bu nedenle onlar için de bir formalite maçı olacak. Onlar da son maçlarda çok formdalar, son 2 maçlarında kritik ve farklı galibiyetler alarak ritm bulmuşlardı. Önce Lübnan’ı 13 sonra da Ürdün’ü beklenenden çok daha rahat bir şekilde tam 21 sayı farkla geçmişlerdi. İki önemli silahları Ra ile Junghyun Lee’nin bu maçta oynamaları bekleniyor.

Suriye kıtanın en zayıf takımlarından biri, basketbolla sıfıra yakın alakaları olduklarını söyleyebiliriz. Zaten son maçlarda 40 sayı farkla aldıkları yenilgilerle bunu kanıtladılar. Güney Kore ise Çin biletini cebine koydu ve bu rahatlıkla handikapı aşarak net bir galibiyet alacaklarını, kadro kalitesi ve tecrübesi olarak bunu başarabilecek güçte olduklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-31.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Panathinaikos – Olympiakos İddaa Tahmini 06.12.19

Turkish Airlines Euroleague 12.hafta mücadelesinde Panathinaikos Cuma saat 22:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …