Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Milli Takımı / Dominik Cumhuriyeti – Venezüella İddaa Tahmini 22.02.19

Dominik Cumhuriyeti – Venezüella İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Dominik Cumhuriyeti Cuma saat 03:30’da Venezüella ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz limitleri netleştirmemiş.

Dominik hanesine 6 galibiyet yazdırabildi şuana kadar ve ilk 3 yarışında çok kritik bir virajdalar, Brezilya’nın bir maç gerisindeler. Dolayısıyla bu maçı kazanmak zorundalar, kaybederlerse ve Brezilya kazanırsa havlu atıyorlar. Son 3 maçlarında ise pek iyi iş çıkarmadılar, sırasıyla maçtaki rakipleri Venezüella’ya deplasmanda uzatma sonunda ve Brezilya’ya 18 sayı farkla kaybettikten sonra zayıf Şili’yi 9 sayı ile geçmişlerdi.

Venezüella ise 10 maçtan 9 galibiyet çıkardı ve Çin biletini cebine koydu bile, dolayısıyla bu 2 maç onlar için formalite şeklinde geçecek. Son 2 maçlarında ise önce grubun güçlü takımlarından Kanada’yı 8 sayı farkla geçtiler sonra da zayıf halkalardan Virgin Adaları’nı zorla son topta 1 sayı ile geçebilmişlerdi.

Dominik’te Baez gibi önemli bir eksik olsa da Liz, Vargas ve Roberts ile yine de kaliteli ve tehlikeli bir kadroları var. Gruptan çıkabilmek adına kazanmak zorunda olmaları ve evlerinde oynamaları da hanelerine artı yazacağımız konular. Venezüella cephesinde ise Dünya Kupası biletinin alınmış olması onları epey rahatlatmış durumda ki en önemli isimleri Colmenares de bu maçta kadroda yer almıyor, bu da ev sahibinin hanesine yazacağımız bir artı. Mutlak galibiyete ihtiyacı olan Dominik’in handikapı da aşarak kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …