Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Milli Takımı / Dominik Cumhuriyeti – Venezüella İddaa Tahmini 22.02.19

Dominik Cumhuriyeti – Venezüella İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Dominik Cumhuriyeti Cuma saat 03:30’da Venezüella ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz limitleri netleştirmemiş.

Dominik hanesine 6 galibiyet yazdırabildi şuana kadar ve ilk 3 yarışında çok kritik bir virajdalar, Brezilya’nın bir maç gerisindeler. Dolayısıyla bu maçı kazanmak zorundalar, kaybederlerse ve Brezilya kazanırsa havlu atıyorlar. Son 3 maçlarında ise pek iyi iş çıkarmadılar, sırasıyla maçtaki rakipleri Venezüella’ya deplasmanda uzatma sonunda ve Brezilya’ya 18 sayı farkla kaybettikten sonra zayıf Şili’yi 9 sayı ile geçmişlerdi.

Venezüella ise 10 maçtan 9 galibiyet çıkardı ve Çin biletini cebine koydu bile, dolayısıyla bu 2 maç onlar için formalite şeklinde geçecek. Son 2 maçlarında ise önce grubun güçlü takımlarından Kanada’yı 8 sayı farkla geçtiler sonra da zayıf halkalardan Virgin Adaları’nı zorla son topta 1 sayı ile geçebilmişlerdi.

Dominik’te Baez gibi önemli bir eksik olsa da Liz, Vargas ve Roberts ile yine de kaliteli ve tehlikeli bir kadroları var. Gruptan çıkabilmek adına kazanmak zorunda olmaları ve evlerinde oynamaları da hanelerine artı yazacağımız konular. Venezüella cephesinde ise Dünya Kupası biletinin alınmış olması onları epey rahatlatmış durumda ki en önemli isimleri Colmenares de bu maçta kadroda yer almıyor, bu da ev sahibinin hanesine yazacağımız bir artı. Mutlak galibiyete ihtiyacı olan Dominik’in handikapı da aşarak kazanabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Real Madrid – Anadolu Efes İddaa Tahmini 24.01.20

Turkish Airlines Euroleague 21.hafta mücadelesinde Real Madrid Cuma saat 23:00’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. …