Güncel
Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Virgin Adaları – Brezilya İddaa Tahmini 22.02.19

Virgin Adaları – Brezilya İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Virgin Adaları Cuma saat 02:00’da Brezilya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar.

Virgin Adaları 10 maçın ardından 2 galibiyette kaldı ve herhangi bir iddiaları yok artık grupta. Son iki maçlarında denk rakipleri Şili’ye 63-81 kaybederken son maçta ise Venezüella karşısında iç sahada çok iyi direnmişler ve 76-77 kaybetmişlerdi. Milligan, Hodge ve Aska ile tam kadro olduklarını söyleyebiliriz.

Brezilya cephesinde ise bu maçın önemi çok daha büyük. Çünkü 7 galibiyetleri var ve bu maçı kazanıp Dominik’in yenilmesini bekleyecekler Çin biletini garantilemek için ya da iki takım da kazanırsa son maçta deplasmanda Dominik ile karşılaşacaklar ve yenilseler de 19 ve üzeri fark yemezlerse yine bileti kapacaklar. Koç Petrovic yönetiminde iyi de bir kadroları var, özellikle tecrübeli oyuncular dikkat çekiyor; Barbosa ve Varejao yine koç Petrovic’in en büyük kozları olacaklar.

Virgin Adaları Hodge liderliğinde tempoyu seven ve atletik oyunculardan kurulu bir takım. Savunmada ise sıkıntılı olduklarını söylemek yanlış olmaz, neredeyse hiç dirençleri yok. Brezilya ise Euroleague ve NBA oyuncularından yoksun da olsa tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip. Onlarında Barbosa liderliğinde tempoyu forse edeceklerini ve 90 baremine rahat çıkacaklarını düşünüyorum, bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (164.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …