Anasayfa / Derthona Tortona / Trento – Derthona Tortona İddaa Tahmini 19.05.23

Trento – Derthona Tortona İddaa Tahmini 19.05.23

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 3. maçında Trento Cuma günü saat 21:00’da Derthona Tortona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Trento’nun elinde aslında tecrübeli oyuncularla yeni nesil yeteneklerin harmanlandığı ortalamanın üstünde bir kadro var. Ama bunu sezon içerisinde de bu seride de tam olarak sahaya artı olarak yansıtamadılar. Serideki ilk 2 maçı deplasmanda oynamışlar ve kaybetmişlerdi. Hanelerine yazacağımız olumlu nokta ise iki maçta direnmeleri, ilkinde bir sayı ikincide ise 3 sayı farkla yenilmeleriydi. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bir kez daha yüksek dirençle oynamaları gerekecek.

Tortona ise bu sezonun flaş takımı konumunda. Sezon başında ligde kalma hedefiyle yola çıkmışlardı ama sergiledikleri istikrarlı performans ve yakaladıkları olumlu takım kimyasıyla beraber normal sezonu 3. sırada bitirmeyi başardılar. Bu seride de saha avantajını iyi kullandılar ve ilk 2 maçı evlerinde kazanarak 2-0 öne geçtiler, artık yarı finalden sadece 1 galibiyet uzaktalar ve bu maçı kaybetseler de tekrar evlerine dönecekler bir şans daha denemek adına. 

Trento her ne kadar 2-0 geride olsa da ilk 2 maçı deplasmanda sonuna kadar direnerek kaybetmişti. Şimdi evlerinde çıkacakları bu karar maçında taraftar desteğini de arkalalarına alarak deplasmandaki dirençlerini arttırarak ortaya koymalarını bekliyorum. Bu kez Grazulis, Spagnolo, Flaccadori, Lockett, Atkins, Crawford gibi isimlerin çoğundan yüksek verim alacaklarını, ilk galibiyetlerini alarak seriye tutunacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
Best10 Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …