Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Reggio Emilia İddaa Tahmini 01.05.22

Trento – Reggio Emilia İddaa Tahmini 01.05.22

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Trento Pazar saat 21:45’de Reggio Emilia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın limitini 80.5 olarak açıklamışlar.

Trento ligin vasat ekiplerinden biri. Son 3 maçlarını kaybettiler ve 11 galibiyette kaldılar. Kalan 2 maçlarını kaybederlerse ve Fortito 2 maçını kazanırsa ikili averajda geride oldukları için ligden düşen takım olabilirler Napoli’nin alacakları sonuçlara bağlı olarak. Dolayısıyla kalan 2 maçlarından en az birini kazanmak zorundalar. Evlerindeki bu maç da net olarak hedeflerden biri onlar adına. Bunun içinde son maçlarda üst üste kayıplarda yaptıkları savunma hatalarını ortadan kaldırmaları gerekiyor. 

Emilia ise Europe Cup finalinde temsilcimiz Bahçeşehir’e kaybettikten sonra artık sadece lige konsantre durumda. Şuana kadar 13 galibiyet toplayabildiler ve play-off’a kalıp kalmalayacakları kendilerinin ve Trieste, Pesaro, Brindisi ve Varese’nin kalan 2 maçta nasıl sonuçlar alacağını bağlı olacak. Onların da son maçlarda pek formda olmadığını biliyoruz, son 2 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi, bu maçlarda üretim konusunda sorunlar yaşadıklarını biliyoruz, sırasıyla Brescia’ya deplasmanda 64 ve içerde Milano’ya sadece 63 sayı gönderebilmişlerdi. 

İki takımın farklı motivasyonlarının olduğu bir maç olacak. Trento ligde kalmak içn savaşını sürdürüyor ve kazanıp son haftaya rahat girmek istiyorlar. Emilia ise play-off biletini garantilemek isteyen ve bunun için son 2 maça final niteliğinde bakan bir ekip. Böyle stres seviyesi yüksek bir maçta iki takımın da savunma vidalarını sonuna kadar sıkacaklarını düşünüyorum. Normal maçlarda bile son haftalarda 65 baremini geçmekte zorlanan Emilia’nın böyle sert geçmesi beklenen bir maçta 80 baremini göreceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (80.5) – 1.51
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (80.5) – 1.78
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …