Anasayfa / İddaa Tahminleri / Türk Telekom – Manisa BBSK İddaa Tahmini 30.03.24

Türk Telekom – Manisa BBSK İddaa Tahmini 30.03.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi günü saat 13:00’da Manisa BBSK ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Telekom aslında son dönemde iyi bir sekans yakalamış, zayıf Samsun’u deplasmanda da olsa farklı geçerken evlerinde de denk rakiplerden Tofaş’ı 4 sayı farkla geçmişlerdi. Ama geçen hafta alt sıra ekiplerinden Merkezefendi karşısında deplasmanda hiç varlık gösterememişler ve özellikle savunmada sınıfta kalarak 95-81 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. O yenilgi nedeniyle 11 galibiyette kaldılar ve play-off yarışındaki avantajlarını kaybetmiş oldular… 

Manisa ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 12 galibiyette kaldılar. Onlar da benzer şekilde Telekom gibi play-off yarışındaki avantajlarını kaybettiler, öyle ki artık potanın dışında kalma ihtimalleri var… Deplasman karnelerine bakınca son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerini görüyoruz. Sırasıyla alt sıra ekiplerinden Merkezefendi’ye 14 sayı farkla ve güçlü Fenerbahçe’ye ise 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 

Kağıt üstünde Telekom daha iyi bir kadroya sahip ve son dönemde sadece lige konsantre oldukları için de iyi iş çıkarıyorlar. Evlerindeki son maçlarında da bir diğer denk rakipleri Tofaş’ı 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçta da deplasmanlarda zorlanan, formsuz Manisa karşısında Wallace, Palmer, Enoch gibi silahlarla düşük farklarla da olsa kazanacaklarını ve Merkezefendi mağlubiyetini unutacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …