Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Türkiye – Ukrayna İddaa Tahmini 15.08.23

Türkiye – Ukrayna İddaa Tahmini 15.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının İstanbul ayağında C grubu son maçında Türkiye Salı günü saat 20:00’da Ukrayna ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

Ev sahibi olarak başladığımız turnuvada bunu çok iyi kullandık. Her ne kadar Larkin, Wilbekin, Cedi gibi önemli yıldızlarımızdan yoksun olsak da kaliteli uzunlarımız artı Kenan, Onuralp, Furkan üçlüsünün onlara çok iyi destek olmasıyla ilk maçta kendi sikletimizde olmayan rakipleri ezdik geçtik. İzlanda’yı 99-72 ve Bulgaristan’ı 66-104 ile rahat bir şekilde yendik. Son maçta da tahmin ettiğimiz üzere Ukrayna ile liderlik mücadelesi vereceğiz.

Ukrayna ise devşirme oyuncusu artı Mykhaliuk ve Len gibi NBA temsilcileri olmadan mücadele ettiği turnuvada ikide iki yaparak kalitesini göstermiş bir takım, dişli bir rakip. İki maçta da hücumda istikrarlı bir performans sergileyerek yıldızları olmasa da 80 ve üstünde sayılar üretmeyi başarmışlardı. Pustovyi, Mishula, Bobrov gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra Voinalovych ve Kovliar gibi x-faktör performansı sergileyen formda isimler de var kadroda.

Elbette kağıt üstünde ev sahibi sahibi avantajıyla beraber milli takımımız net olarak maçın favorisi. Daha kaliteli bir kadromuz olduğu bir gerçek ki tam olarak istim üstündeyiz, moraller tavan yapmış durumda. Ancak yine de kaybeden takım Hırvatistan ile eşleşeceği için iki takım adına çok kritik bir maç olacak. Bu da handikap konusunu biraz riskli hale getiriyor. Ben yine milli takımımızın etkili hücum performansına güvenmeyi tercih edeceğim ki Ukrayna’nın da bize en az 75-80 ile cevap verebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de toplam baremden üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: ÜST (161.5) – 1.59
Rexbet Oranı: ÜST (161.5) – 1.92
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …