Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Uruguay – Kolombiya İddaa Tahmini 15.08.23

Uruguay – Kolombiya İddaa Tahmini 15.08.23

2024 Paris Olimpiyatları katılımı için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Arjantin ayağında B grubu ilk maçında Uruguay Salı günü saat 01:40’da Kolombiya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışlar.

Uruguay kıtanın vasat basketbol ülkelerinden birisi. Son olarak Dünya Kupası elemelerinde boy göstermişler ve Şubat’taki pencerede iki maçlarını da çift haneli farklarla kaybetmişlerdi. Son maçta Meksika karşısında üretimde tam anlamıyla sınıfta kalmışlar, sadece 69 sayı bulabilmişlerdi. Koç Jauri ynetimindeki kadroda artık Batista, Fitipaldo, Parodi, Ubal gibi önemli silahlar yok. Martin Rojas ve Joaquin Rodriguez takımın öne çıkması beklenen isimleri olacaklar.

Kolombiya da kıtanın vasat hatta zayıf halkalarından birisi. Bu turnuva öncesinde üst üste 2 kere Meksika ile hazırlık maçı yaptılar ve üreetimde ne kadar kısır bir takım olduklarını tekrar gösterdiler, ilk maçta 64 sayı ve ikinci maçta ise sadece 60 sayıda kaldılar. Rytas’dan hatırlayacağınız pivot Echenique ve yerel ligde oynayan Atencia ile Michael Jackson kadroda öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

İki takımın da üretimde zorlanan, kısır takımlar olduklarını biliyoruz. Nitekim 2 Eylül 2022’deki karşılaşmalarında da bu paralelde bir maç izlemiştik ve AmeriCup turnuvasında Kolombiya rakibini 64-70 ile geçmişti. Milli takımlar için 1 yıl uzun bir süre değil, transfer olmadığı ve değişim sınırlı kaldığı için. Dolayısıyla bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Karşılıklı olarak tempoyu düşürüp savunmaya önem verecekleri bir maç bekliyorum. 

İddaa Oranı: ALT (149.5) – 1.64
Bets10 Oranı: ALT (149.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Harem Spor – Final Spor İddaa Tahmini 25.09.23

Türkiye Basketbol Ligi 2. hafta mücadelesinde Harem Spor Pazartesi günü saat 18:00’da Final Spor ile …