Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / US Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 14.08.23

US Virgin Adaları – Şili İddaa Tahmini 14.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Arjantin ayağında B grubu ilk maçında US Virgin Adaları Pazartesi günü saat 23:10’da Şili ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet Virgin lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Virgin Adaları kıtanın vasat hatta zayıf basketbol ülkelerinden birisi. Koç Currry yönetiminde bu turnuvaya da sıradan bir kadroyal geliyorlar. Üniversite öğrencileri Nesbitt, Corbett, Arnold, Jules, Rasmussen, Ragland, Lopez Jr., Baker takımın değişim geçiren yeni yüzünü temsil ediyorlar. İki tecrübeli isim Aska ve Hodge artık milli takımda forma giymeyecekler ki onların yokluğunu bu tarz kritik turnuvalarda, tecrübe anlamında çok arayacaklardır…

Koç Cordoba yönetiminde ideal bir kadroyla buraya gelen Şili ise kıtanın alt sıralardan kurtulmak isteyen, potansiyelli ülkelerinden birisi. Gelecek sezon Paris Basketball’da izleyeceğimiz ve milli takımın yıldızı, lideri konumundaki Sebastian Herrera, devşirme guard Darrol Jones, MKS forması ile Polonya’da izlediğimiz pivot Carvacho takımın bu turnuvada da öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünebilir ancak özellikle tecrübe anlamında Virgin genç oyunculardan kurulu bir takım ve uluslararası düzeyde böyle turnuvalarda daha önce boy göstermedi bu isimler. Şili ise Herrera gibi yıldız bir guarda, devşirme Jones’a ve pota aştında Carvacho’ya sahip. Bu artılarını sahaya yansıtarak rakibe karşı istediği üstünlüğü kuracağını, handikapı geçerek ve hatta çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …