Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 12.08.20

Washington Wizards – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 12.08.20

Orlando kampüsünde yeniden başlayan NBA sezonunda sıralama maçında salıyı çarşambaya bağlayan gece 04:00’da Washington Wizards ile Milwaukee Bucks karşılaşacak. İddaa bu maçta deplasman takımı Bucks aleyhine -5.5, bets10 ise -6.5 sayılık handikap belirlemiş.

Washington Wizards Orlando kampüsünde oynadığı altı maçı da kaybetti. Buraya takımın iki skorer ismi Bradley Beal ve Davis Bertans’dan yoksun geldiler ve ligin en zayıf halkası oldular. Oynadıkları altı maçta maç başına ortalama 105 sayı üretip potalarında 116.7 sayı gördüler. Hücum verimliliğinde son altı maçlık periyot göz önüne alındığında 22 takım arasında son sıradalar.

Milwaukee Bucks ise Orlando kampüsünde oynadığı altı maçta 4 mağlubiyet aldı. Son maçlarında Toronto Raptors karşısında takımın yıldızı Giannis Antetokounmpo dinlendirildi ve rakiplerine 114-106’lık skorla yenilmekten kurtulamadılar. Sezon genelinin aksine Orlando kampüsünde oynadıkları altı maçta takım savunmasında aksadılar. Play-off öncesi yerleri garanti olduğu için koç Budenholdzer as oyuncularını zayıf rakibi karşısında dinlendirmek isteyebilir.

Wizards hedefsiz geldiği Orlando’da hazırlık maçları dahil oynadığı 9 maçta galibiyet yüzü göremedi. Milwaukee Bucks ise şampiyonluk adayı olarak geldiği Orlando’da sıralama maçlarında altı maçta dört mağlubiyet alarak beklentilerin altında kaldı. Mike Budenholdzer Toronto ve Brooklyn maçları dışında ana rotasyonunu kullanmasına rağmen maçları bir türlü koparamadılar. Fakat bu kez karşılarında ligin en zayıf takımı var. Wizards karşısında koç Budenholdzer aslarını dinlendirse bile handikapla kazanacaklarını düşünüyorum. 

 

İddaa Oranı: MS 2 (h:-5.5) – 1.42

Bets10 Oranı: MS 2 (h:-6.5) – 1.73

Eksikler:

Washington Wizards: Bradley Beal, John Wall, Davis Bertans, Shabazz Napier (belirsiz)

Milwaukee Bucks: Giannis Antetokounmpo (belirsiz), Thanasis AntetokounmpoHakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 19.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Denver Nuggets …