Anasayfa / Basketbol Haber / Wizards’dan Pota Altına Önemli Bir Hamle Geliyor

Wizards’dan Pota Altına Önemli Bir Hamle Geliyor

Transfer döneminin ilk bölümünde Dwight Howard, yapılan takasla Charlotte Hornets‘dan Brooklyn Nets‘e takaslanmıştı. Ancak gelen haberlere göre Nets tecrübeli uzunu kadroda tutmayacak ve serbest bırakacak. Howard’ın yıllık sadece $5.3m karşılığında Washington Wizards ile anlaştığı söyleniyor.

Yıldızları Kaptırmaya Devam Ediyorlar

Lebron’un tek başına Los Angeles Lakers‘ı şampiyon yapamacağı ve mevcut kadroda yer alan Rondo ve Stephenson’ın yeterli takviyeler olmadığı aşikarken, üstelik serbest oyuncu piyasasındaki en değerli uzun olan DeMarcus Cousins’i en önemli rakipleri Golden State Warriors’a kaptırmışken şimdi de Howard’ın başka bir takımla anlaşmasına seyirci kalıyorlar.

Üstelik serbest kalacağı belli olduktan sonra Howard’dan Lebron ve Lakers hakkında bir açıklama gelmiştiAma bu açıklamaya rağmen Lakers yönetimi uyumaya devam ediyor….Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Detroit Pistons: Hedef Aynı

Geçtiğimiz sezon doğu konferansında 41 galibiyet 41 mağlubiyetle sekizinci sıradan play-off yapan Detroit Pistons yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.